Aktualitet

Drejt përfundimit – Kukësi publikon pamjet e stadiumit të ri (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:21 - 11/05/21 |
mapo.al

Skuadra e Kukësit shumë shpejt do të jetë me stadiumin e saj më të ri.


Pas gati dy vitesh skuadra verilindore ndeshjet e saj si pritëse po i zhvillon jashtë qytetit të saj, sepse stadiumi “Zeqir Ymeri” do të ndërtohej nga fillimi.


 Klubi i Kukësit me anë të një video-je të postuar në profilin e saj zyrtar në rrjetin social në “Facebook”, ka shkruajtur se stadiumi është drejt përfundimit.Në pamjet e publikuara në stadiumin “Zeqir Ymeri” mungojnë vetëm vendosja e stolave dhe e tapetit të gjelbër.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas