ShowBizz

Drejtoi “Ferrari-n” me shpejtësi marramendëse, arrestohet rreperi Lil Yacht


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:28 - 29/09/20 |
mapo.al

Reperi i njohur Lil Yacht është arrestuar nga policia pasi po drejtonte mjetin e tij tip “Ferrari” me shpejtësi 240km/h.


23 vjeçari po shkonte në qendrën e qytetit, kur policia e ka pikasur dhe e ka arrestuar.


Reperi edhe më parë ka patur incidente kur drejtonte “Ferrarin” e tij, pasi në korrik ishte aksidentuar për shkak të shpejtësisë.Edhe pse mediat e huaja shkruan se ai ishte në burg, vetë reperi me anë të një postimi ka treguar që është i lirë dhe jo në qeli.1


Etiketa: , , ,

Pas