“Drejtorë njerëzit e Tom Doshit”/ Debate në mbledhjen e Gjiknurit në Shkodër

Mbledhja e Sekretarit të Përgjithshëm të PS, Damian Gjiknuri, me strukturat e PS Shkodër mbrëmjen e kaluar është shoqëruar me debate të ashpra. Në fokus të këtyre debateve me Gjiknurit dhe sekretarin organizativ të PS Blendi Klosi kanë qenë punësimet, emërimi i drejtorëve, përgatitja për zgjedhjeve vendore të 2023-shit si dhe hapësira që i është … Continue reading “Drejtorë njerëzit e Tom Doshit”/ Debate në mbledhjen e Gjiknurit në Shkodër