Aktualitet

Drift me ‘AMG’ para policisë në Kombinat/ I riu: Shteti më njeh targën, janë copa mishi me dy sy…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 22:19 - 21/01/20 |
mapo.al

Djali i pasur i Tiranës, Klajdi Spasi që bëri supër manovra me mjetin e tij para derës së Komisariatit nr.6 në Kombinat është arrestuar sot nga Policia. Pak pas publikimit të videos, Policia reagoi duke arrestuar 29-vjeçarin, i cili shprehej në komente poshtë videos se nuk pyeste për shtetin.


Në komente poshtë postimit të videos së tij, ndjekësit e faqes “RichKids” kanë ngacmuar pronarin e mjetit. Ai ka gjetur kohën që t’u kthejë përgjigje duke u shkruar se nuk pyeste për shtetin dhe as për gjoba pasi nuk kishte patent farë për të ngarë një makinë.
LEXO EDHE: 

Portalet zgjojnë policinë/ Arrestojnë të riun që iu xhiroi gomat para Komisariatit (VIDEO)


Etiketa: , , ,

Pas