Aktualitet

Dritan Shakohoxha bën lëvizjen e papritur, “braktis” DigitAlb dhe Supersport


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:31 - 10/06/21 |
mapo.al

Kur flitet për sport është e pamundur që të mos lakohet emri i moderatorit të njohur, Dritan Shakohoxhës. Prej një jete që e shikojmë në moderimin e emisioneve sportive më të rëndësishme në vendin tonë.


Shakohoxha ka vendosur që të bëjë lëvizjen e papritur në ekran. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale moderatori ka zbuluar se do t’i rithehet bazës së vjetër.


Ai do të moderojë programin sportiv në TVSH, e cila ishtë shtëpia që i dhuroi emocionet e para të moderimit.Pas më shumë se 30 vitesh Dritani është kthyer në bazën e vjetër dhe të gjithë kanë mbetur të surprizuar nga kjo lëvizje.Nuk dihet ende nëse lëvizja e Shakohoxhës nga DigitAlbi dhe Supersporti është e përkohshme, apo kemi të bëjmë me një zhvendosje përfundimtare te TVSH.

191


Etiketa: , , , , ,

Pas