Kronika

Droga vazhdon, Berisha del me video

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:18 - 03/03/19 |
ro ot

Në faqen e tij të Facebook ish-kryeministri Berisha ka ndarë një denoncim për parcelën e drogës në Gajtan të Shkodrës. Krahas denoncimit të mbërritur, Berisha tregon edhe një video ku shihet një parcelë kanabisi.


Në mesazhin e publikuar nga ish-kryeministri, qytetari dixhital shkruan se videoja pasqyron një ndër parcelat e shumta në Gajtan të Shkodrës.


 


“Prodhimi i mallit është i mbarë!


Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Peshendetje kjo vidio asht nji nder shum parcelat ne gajtan shkoder , ju lutem anonim”, shkruan Berisha.

 


Etiketa: , , ,

Pas