Aktualitet

Drogë në banesë, arrestohet 32-vjeçari nga Tirana
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:54 - 01/10/20 |
mapo.al

Një 32-vjecar nga Tirana, është vendosur në pranga për posedim të lëndëve narkotike. Bëhet fjalë për Dasaret Demaj.


32-vjeçari u arrestua pasi iu sekuestrua 4 kg lëndë narkotike në banesën e tij, një pjesë e së cilës ishte ndarë në doza gati për shitje, si dhe një aparat celular dhe automjet.


Policia u vendos në lëvizje pasi u informua se në banesën e Dasaret Demajt, në rrugën “Bill Klinton”, gjendej një sasi droge.Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas