Aktualitet

“Dua diçka të re”- Ellen DeGeneres njofton fundin e emisionit të saj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:21 - 12/05/21 |
mapo.al

Moderatorja e famshme Ellen DeGeneres ka njoftuar se emisionit të saj “The Ellen DeGeneres show”, i ka ardhur fundi.


Në 2022-shin ky show do të mbyllet pas 19 viteve transmetim.


“Kur realizuam emisionin e 3000, të gjithë u emocionuam. Përqafuam njëri-tjetrin me lot në sy, por ka ardhur koha, edhe pse do të jetë e vështirë”- tha Ellen për “THR”.“Unë jam një person kreativ dhe kur je një person i tillë kërkon që gjithmonë të sfidohesh, ja pse vendosa të prezantoj Oscar. Doja diçka që të më sfidonte.Dhe sado që emisioni im është i mirë, të bën për të qeshur, nuk është më sfidë për mua. Dua diçka të re”- u shpreh moderatorja.1


Etiketa: ,

Pas