ShowBizz

Dua Lipa po shijon dashurinë me të dashurin e saj (foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:29 - 03/08/20 |
mapo.al

Çifti duket i lumtur në krah të njëri tjetrit.


Këngëtarja dhe modeli së fundmi kanë shtuar një anëtar të ri në familjen e tyre, ata adoptuan një qen, të cilin e quan Dexeter.


Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet në shtrat me të dashurin e saj, ndërsa në mes tyre është edhe qenushi.

Etiketa: , ,

Pas