ShowBizz

Dua Lipa pozon e zhveshur/ Duket mahnitëse me paraqitjen e saj në “Elle”

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:18 - 15/04/20 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka pozuar për revistën “Elle”. Ajo tërhoqi shumë vëmendje me paraqitjen e saj.Dua, shfaqet komplet e zhveshur, ndërsa pjesët intime i ka mbuluar me një kitarë shumëngjyrëshe. Fotografit janë realizuar nga Zoey Grossman. Ndonëse nuk e kishim parë ndonjëherë yllin botëror me poza të tilla, ajo duket e mrekullueshme dhe joshëse.Momentalisht Dua Lipa po shijon suksesin e arritur nga albumi “Future Nostalgia”, i cili është renditur i pari në Mbretërinë e Bashkuar.


Etiketa:

Pas