Aktualitet

Dua Lipa shijon pushimet në jug të Shqipërisë (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:46 - 28/07/21 |
mapo.al

Dua Lipa ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri ku po shijon pushimet me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid.


Këngëtarja me famë botërore erdhi për të parë punimet që po bëhen në një prej kopshteve të dëmtuar nga tërmeti, që po ndërtohet nga fondacioni i saj.


 Autorja e hitit “New Rules” po e shfrytëzon kohën edhe për të pushuar në vendet brilante të Shqipërisë.  

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Këngëtarja ka publikuar së fundmi disa fotografi nga bregdeti i jugut, ku duket joshëse me bikini teksa ka vënë në pah format perfekte trupore.

Sakaq, përsa i përket muzikës Dua sapo ka paralajmëruar hitin e radhës. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Pop Smoke që do të mbajë titullin “Demeanor”.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas