Aktualitet

‘Duhej VAR’ – Sadiku: E kishim përgatitur mirë ndeshjen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:18 - 07/09/20 |
mapo.al

Sulmuesi Armando Sadiku foli pas humbjes së turpshme ndaj Lituanisë me rezultatin 0-1.


“E kishim përgatitur mirë ndeshjen, ndikoi lodhja nga ndeshja e mëparshme.


Humbëm shumë energji. Duhet të ishim të freskët, në 30 metrat e fundit nuk kishim shumë forca. Kjo ndikoi. Personalisht, duke ardhur nga një periudhë e gjatë pushimesh.Ndjeva lodhje fizike. U mundova të jap më të mirën, por ata mbrojtën mirë, nuk na lanë asnjë rast. Pretendimi për penallti? Për mua kishte kontakt. Po të ishte VAR, ndoshta mund të ishte dhe penallti. Arbitri ashtu e pa”, – u shpreh Sadiku.LEXO EDHE: ‘Lituania luante mirë me top’ – Hysaj habitet: S’kishim asnjë rast shënimi

Ekip pa ide dhe grintë – Lituania gjunjëzon kuqezinjtë në ‘Air Albania’

1


Etiketa: , ,

Pas