ShowBizz

Duke shijuar rrezet e diellit, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:23 - 29/05/20 |
mapo.al

Baladat e tij padyshim që janë shumë të dëgjuara dhe çdo projek muzikor bëhet hit.


Edhe pse në karantinë, këngëtari i njohur Alban Skënderaj nuk ka hequr dorë nga qëndrimi pranë fansave me muzikën që prodhon.


 


 


 

View this post on Instagram

 

Do e ngjyrosim patjeter edhe kete vere me kenge te tilla! Eshte koha te rizgjojme ndjesite pozitive brenda nesh 🌈

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Sot, ndërsa po shijon rrezet e diellit pranë plazhit, Albani ka dhënë lajmin e bukur se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri. Madje ai ka postuar dhe një pjesë te tekstit në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Je spirance ne detin tim ⚓️ Je kripe e veres time 🌊 #seshpejti 🎬

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

“Je spirancë në detin tim

Je kripë e verës time”, ka shkruar Skënderaj.

 

 

View this post on Instagram

 

Kur publiku merr timonin 🎙 #Prishtine

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on


Etiketa:

Pas