Aktualitet

Durrës/ 44-vjeçari bie nga kati i tretë i pallatit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:07 - 31/03/20 |
mapo.al

Një person ka rënë mëngjesin e sotëm nga kati i tretë i pallatit në Durrës, në rrethana të paqarta. I.L., 44 vjeç ka pësuar lëndime në trup dhe ndodhet nën kujdesin e mjëkeve. Për ngjarjen ka reaguar edhe policia duke theksuar se po heton shkaqet e kësaj ngjarje.


Njoftimi i policisë
Më datë 31.03.2020, rreth orës 09:40, në lagjen nr.12, Durrës, është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit ku banon shtetasi I.L., 44 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Etiketa: ,

Pas