Aktualitet

Durrës/ Aksidentohen 2 makina në Sukth, lëndohen 3 pasagjerët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:27 - 28/09/20 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme rreth orës 19:30 janë aksidentuar dy makina në Sukth të Durrësit. Si pasojë mjeti tip “Volkswagen” ka rrëshqitur rrëshkitur në shtratin e lumit Erzen dhe janë lënduar 3 pasagjerët, të cilët janë dërguar në spital për kontroll mjeksor.


Njoftimi i Policisë:


Durrës/Informacion paraprakMë datë 28.09.2020, rreth orës 19:30, në Sukth, Durrës, një mjet me drejtuese shtetasen L.H., është përplasur me një mjet tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasin F.B.
Për shkak të përplasjes mjeti tip “Vollswagen”, ka rrëshkitur në shtratin e lumit Erzen e për pasojë janë lënduar 3 shtetas pasagjer në mjetin tip “Volkswagen”, të cilët ndodhen në spital për kontroll mjeksor.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.

1


Etiketa: , , ,

Pas