Aktualitet

Durrës- Ambasadori britanik, Norman vëzhgon zgjedhjet: Thirrje për të votuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:12 - 25/04/21 |
mapo.al

Të gjithë ambasadorët e akredituar në Tiranë janë shpërndarë në rrethe të ndryshme të vendit për të vëzhguar procesin zgjedhor.


Ambasadori i Britanisë së Madhe Dunkan Norman ndodhet në Durrës, në Qendrën e Votimit 1494 tek Pallati i Kulturës për të parë nga afër votimin.


Ai iu ka bërë thirrje qytetarëve të votojnë atë që ata mendojnë. Dunkan tha se grupet e vëzhguesve janë në teren dhe po operohet siç është vendosur më herët. BE ka 60 grupe vëzhguesin në terren.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas