Aktualitet

Durrës- Automjeti digjet nga flakët, shoqërohen 2 të dyshuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:25 - 05/05/21 |
mapo.al

Një automjet tip ‘’Ford’’ është djegur mbrëmjen e kaluar në Durrës. Policia njofton se automjeti ka marrë flakë pjesërisht.


Gjithashtu mësohet se forcat blu kanë sekuestruar pamjet filmike dhe ka shoqëruar dy të dyshuar.


Njoftimi i Policisë:DurrësMë datë 04.05.2021, në orën 22:00, në lagjen nr.17, Durrës, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht mjeti tip “Ford”, në pronësi të shtetases S. C., 43 vjeçe, banuese në Durrës.Në ambientet e Policisë janë shoqëruar 2 shtetas të dyshuar për këtë ngjarje dhe janë sekuestruar pamjet filmike për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

1


Etiketa: , ,

Pas