Kronika

Durrës/Digjen dy automjete, i dëmtuari: Jam në konflikt me A.Halilin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:14 - 03/04/19 |
ro ot

Dy automjete janë djegur në lagjen numër 4 në qytetin e Durrësit rreth orës 02:00 të mëngjesit. Një nga mjetet, tip ‘Benz’ me targa AA 809 OR është djegur plotësisht. Mjeti tjetër besohet se është djegur aksidentalisht. Mësohet se mjeti i shkrumbuar është në pronësi të shtetasit Bedri Dervishi, i cili dyshon se zjarrvënia në mjet është e qëllimshme për shkak të një konflikti me Ardian Halilin.


Zjarrfikësit kanë shuar flakët dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


 1Etiketa: ,

Pas