Arkiva 2

Durrës/ Dyshohet se “motoristin e picave” e vranë, nuk u aksidentua
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:35 - 26/10/19 |
ro ot

“Motoristin e picave” dyshohet se e vranë tek “Ura e Dajlanit” dhe nuk ishte aksident. Sipas Panorama, dyshohet se viktimën e kanë hedhur nga një automjet në lëvizje dhe se personi ende i paidentifikuar, ka shenja dhune në trup. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia.


Një tjetër media raporton se viktima, nuk ishte motorist picash, por një kalimtar i cili u përplas nga një automjet teksa kalonte rrugën.


LEXO EDHE: 


Durrës/ Momenti kur viktimën e hedhin nga makina në rrugë (VIDEO) 

 


Etiketa: , , , , ,

Pas