Aktualitet

Durrës/ Furgoni përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:24 - 30/10/19 |
ro ot

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës. Sipas infomacioneve paraprake, një furgon ka përplasur për vdekje drejtuesin e një biçiklete.


Identiteti i viktimës ende nuk bëhet i ditur, por mësohet se ai ka ndërruar jetë në vend, menjëherë pas aksidentit.


Ngjarja tronditëse ka ndodhur në “Katund i Ri” në qytetin bregdetar. Policia mësohet se ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas