Aktualitet

Durrës – Gjendet i vrarë me thikë 34-vjeçari (EMRI)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:17 - 19/09/20 |
mapo.al

Një person është gjetur i vrarë me thikë pranë Shinave të Trenit, në zonën e plepave në Durrës.


Burime bëjnë me dije për mediat se viktima është identifikuar si Idajet Dulla.


Ai është dërguar në morgun e spitalit të Durrësit. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.Njoftimi i Policisë: 


Më datë 19.09.2020, rreth orës 15:55, në Urgjencën e Spitalit Durrës ka mbërritur i dëmtuar me mjet prerës (thikë,), shtetasi I.D., 34 vjeç, banues në Durrës, i cili si pasojë i plagëve të marra, ka ndërruar jetë.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas