Aktualitet

Durrës- Makina aksidenton këmbësoren në Sukth, ndërron jetë 72 vjeçarja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:09 - 09/06/21 |
mapo.al

Durrës– Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Sukth pasditen e sotme.


Nga njoftimi i policisë mësohet se drejtuesi i mjetit A. A., 20 vjeç ka aksidentuar këmbësoren, N. L., 72 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.


Njoftimi i Policisë:Durrës/Informacion paraprak
Më datë 09.06.2021, rreth orës 19:00, në Sukth, Durrës, shtetasi A. A., 20 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “BMW”, ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen N. L., 72 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.Drejtuesi i mjetit eshte i pajisur me leje drejtimi, si dhe eshte shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Nga testi i kryer eshte konstatuar se nuk ka perdorur pije alkoolike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

1


Etiketa: , , , ,

Pas