Aktualitet

Durrës/ Një person gjendet i mbytur në breg të detit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 26/06/21 |
mapo.al

Një person është gjetur i mbytur në breg të detit në Durrës.


Burime nga Policia e qytetit bregdetar, bëjnë me dije se viktima është ende i paidentifikuar.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personit.Njoftimi i PolicisëMë datë 26.06.2021, në orën 19:40, në lagjen nr.1, Durrës, në breg të detit është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas