Aktualitet

Durrës/ Peshkaqeni tigër 500 kg bie në rrjetat e peshkatarëve (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:18 - 22/10/19 |
ro ot

Një peshkaqen i llojit tigër ka rënë këtë mëngjes në rrjetat e peshkatarëve të Durrësit. Grabitqari është kapur mëngjesin e sotëm në ujërat e detit Adriatik.Ka qenë peshkarexha “Meduza” ajo e cila e ka nxjerrë në breg peshkaqenin nga një thellësi prej afro 170 metrash. Peshkaqeni peshon afërsisht 500 kilogramë dhe në pamjet e publikuara duket gjigant.

1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas