Aktualitet

Durrës/ Posedonte lendë narkotike, vihet në pranga 46-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:54 - 10/05/21 |
mapo.al

Durrës- Arrestohet në flagrancë 46 vjeçari, R. D. për posedim të dozave të lëndës narkotike e dyshuar kokainë.


Shërbimet e Policisë, mëngjesin e sotëm, në afërsi të Mbikalimit të Fllakës, gjatë kontrollit të ushtruar në mjetin tip “Citroen” që drejtohej nga ky shtetas, kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provave materiale disa doza me lëndë të dyshuar narkotike kokainë“, shkruan policia.


Njoftimi i Plotë:

DVP DurrësGoditet një rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike.Sekuestrohen doza me lëndë narkotike kokainë, vihet në pranga poseduesi.

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative dhe veprimeve hetimore, kanë goditur një rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, duke arrestuar në flagrancë shtetasin R. D., 46 vjeç, banues në Durrës.

Lexo edhe :  Rama ikën nga Vlora, merr mandatin e deputetit në Durrës

Shërbimet e Policisë, mëngjesin e sotëm, në afërsi të Mbikalimit të Fllakës, gjatë kontrollit të ushtruar në mjetin tip “Citroen” që drejtohej nga ky shtetas, kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provave materiale disa doza me lëndë të dyshuar narkotike kokainë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

1


Etiketa: , , ,

Pas