Durrës/ Treni përplas nxënësin, i mituri humb jetën në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të hëne te stacioni i trenit në qytetin e Durrësit. Një nxënës është aksidentuar nga treni, dhe si pasojë humbi jetën në spital. Ai ishte duke kaluar shinat në momentin që është përplasur nga treni. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, për të zbardhur aksidentin … Continue reading Durrës/ Treni përplas nxënësin, i mituri humb jetën në spital