Aktualitet

Durrësi si Dubai – Kompania arabe përfundon projektin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:25 - 21/06/21 |
mapo.al

A do të shndërrohet Durrësi në Dubain e Europës? Për kryeministrin Edi Rama punët po shkojnë në drejtimin e duhur.


Sot, kreu i qeverisë ka njoftuar se Emaar Group me qendër në Dubai ka miratuar maketin e projektit.


Sipas Ramës, Porti i Durrësit do të jetë një prej porteve më të mëdha turistikë të Mesdheut.Postimi
MIRËMËNGJES 😊
dhe me maketin e sapopërfunduar në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai, për transformimin e Portit të Durrësit në një prej porteve më të mëdha turistikë të Mesdheut, ju uroj një javë të mbarë🙏1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas