ShowBizz

Dy çiftet më të reja të showbiz-it shqiptar fotografohen së bashku


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:31 - 23/09/19 |
mapo.al

Donaldi me Borën dhe Jonida me Romeon janë dy çiftet më të rinj të showbiz-it shqiptar. Fotot e publikuara herë pas here nga mediat i kanë nxjerrë zbuluar.

Ata janë parë shpesh herë në shoqëri të njëri-tjetrit. Foto që është shkrepur nga “Iconstyle.al” tregon shumë për marrëdhënien e tyre. Dje ata kanë dalë bashkë për të kaluar një pasdite te Liqeni i Tiranës.


1

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas