Aktualitet

Dy makina bien në kanal, pesë të plagosur në Lushnje


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 07/09/21 |
mapo.al

Një aksident me pesë persona të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lushnje-Berat.


Dy makina, një fuoristradë dhe një “Ford” përfunduan në kanal rreth orës 18:30.


Janë publikuar edhe pamjet nga vendi i ngjarjes. Pesë të plagosurit ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas