Humor

Dy metra larg portës dhe pa portier, Diego Kosta del huq (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 15:19 - 02/10/19 |
mapo.al

Në sfidën e dytë e vlefshme për grupet e Champions League, Atletico Madrid ka arritur të mposhtë në transfertë Lokomotivën e Moskës me rezultatin 0-2. Mirëpo pavarësisht fitores, objekt diskutimi është bërë sulmuesi Diego Kosta, i cili vetëm dy metra larg portës, pa portierin afër, ka gjuajtur jashtë, pa arritur të shënojë. As vet ai nuk e ka kuptuar se si ka humbur këtë rast flagrant, duke shfaqur shenja befasie dhe mërzie.Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas