Aktualitet

Dy punonjës pozitivë me COVID-19, mbyllet dhe dezinfektohet Bashkia e Malësisë së Madhe

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:00 - 10/07/20 |
mapo.al

Bashkia e Malësisë së Madhe është mbyllur sot, pasi dy punonjës kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.


Ndërkohë 9 persona të tjerë që kanë pasur kontakte janë në pritje të përgjigjes së testit.


Zyrat janë mbyllur, teksa po bëhet dezinfektimi i plotë i gjithë godinës.


Pritet që Bashkia të rihapet të hënën.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas