Kryesore

Dyrnjaja: Kur unë bëja lajme, ti haje sufllaqe; Çani: Ti përveçse je fëminor, je edhe debil


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:26 - 26/04/18 |
mapo.al

Gazetarët Arjan Çani dhe Denis Dyrnjaja janë përfshirë në një debat të ashpër në emisionin 360 gradë.


Përplasja nisi kur Çani u shpreh se integrimi i Shqipërisë në BE do të ketë kosto të larta për qytetarët dhe se ky fakt nuk duhet anashkaluar nga të ftuarit.


Dyrnjaja: Kur unë bëja lajme t’i integrimi i Shqipërisë në BE!Çani:T’i perveçse je fëminor, je edhe debil edhe budalla!
Për të shuar debatin, ndërhyri drejtuesi i emisioni, Artur Zheji, i cili tha se nuk duhet ta personalizojnë debatin.1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas