ShowBizz

Dyshohet se është i dashuri/ Arilena Ara dedikim të veçantë Popi Kolës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:10 - 02/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, gjithmonë e ka shfaqur lidhjen e ngushtë që ka me menaxherin e saj, Popi Kola.

Sot ai feston ditëlindjen dhe Arilena ka gjetur fjalët më të bukura për ta uruar.


 

 View this post on Instagram

 


Ever thine, Ever mine, Ever ours. Happy Birthday 🌍 @popikola Love, Kido

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Bukuroshja ka postuar një foto në të cilën të dy janë të shtrirë dhe Arilena ka mbështetur kokën në trupin e tij.

“Në përjetësi dhe më gjerë! Gëzuar ditëlindjen lumturia ime e pafund! Popi Kola, personi im i kësaj dhe çdo jete”, shkruan ndër të tjerash artistja.

Arilina dhe menaxheri i saj prej kohësh dyshohet se janë në lidhje por këngëtarja nuk ka reguar duke dashur ta mbajë private jetën e saj përtej muzikës.

 

View this post on Instagram

 

“Sounds Of Silence” E lumtur të ndaj me ju këtë lajm! Recitali im live, nga Sheshi “Nënë Tereza” #SoundsOfSilence

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Pak ditë më parë, Ara njoftoi se do të realizonte një koncert recital gjatë periudhës së pandemisë COVID-19. Ky koncert do të mbahet në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë dhe do të transmetohet live në rrjetet sociale, për të gjithë fansat e muzikës së saj.

See the source image

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas