Aktualitet

E dashura e Ronaldos “çmend” fansat me pozën e fundit (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:45 - 02/05/20 |
mapo.al

Bukuroshja Georgina Rodriguez edhe pse në karantinë ajo vazhdon rregullishtë të ushtrohet duke mbajtur linjat në formë.


Por me pozën e fundit, bukuroshja i ka habitur të gjithë, padyshim.


 


View this post on Instagram

 


Paños al aire 🍑💣💥 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Ajo shfaqet shumë seksi teksa vijon të ushtrohet. E veshur me rroba sportive Georgina ekspozoi të pasmet e saj.

 

View this post on Instagram

 

La manera más efectiva de hacerlo es hacerlo¡¡ Buenos días 💓💓💓 16×4 @aloyoga 👗 #gym #workout

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Në të njëjtën kohë, edhe partneri i saj, Cristiano Ronaldo, ka ndarë imazhe të ndryshme ku shihet duke praktikuar ushtrimet në kushte shtëpie.

 

View this post on Instagram

 

Keep strong guys! Lets go! 💪🏼🏋🏽‍♂️ #stayactive

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Georgina dhe Cristiano janë izoluar në Portugali me fëmijët e tyre, Cristiano Jr, binjakët Eva dhe Mateo dhe Alana.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas