Aktualitet

E denoncoi Berisha, policia shoqëron efektivin e FNSH: E pëlqeja studenten, u tremb nga arma


               Publikuar në : 19:10 - 12/02/19 |
mapo.al

Pasi Sali Berisha denoncoi ngacmimin seksual të një studenteje në Shkodër, Policia e Shtetit ka marrë në pyetje efektivin e FNSH-së. 25 vjeçari ka mohuar se ka tentuar të përdhunojë studenten, por ka pretenduar se kjo ishte një formë “pëlqimi”.
Në deponimin e tij në komisariat, efektivi ka thënë: “E pëlqeja atë vajzë, por më refuzonte. Shkova në fakultet dhe e kapa nga krahu për të biseduar me të. Ajo u tremb se pa armën e shërbimit”.


Sakaq në denoncimin e bërë nga studentët në facebook e Berishës, thuhet se e kanë mbyllur në tualet dhunuesin derisa ka ardhur policia.
Lexo denoncimin e plotë


Etiketa: , ,

Pas