Aktualitet

E diel e zezë në Tiranë! Një djalë i ri hidhet nga pallati
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:44 - 12/01/20 |
mapo.al

Tiranë-Një djalë i ri i ka dhënë fund jetës, në orët e para të mëngjesit të sotëm, duke u hedhur nga pallati ku jetonte.


Noa.al raporton se akti i rëndë është kryer në pallatin e njohur si “100 Vitrinat”, në Rrugën e Kavajës.


Trupi i pajetë është pikasur nga banorët e zonës, të cilët lajmëruan menjëherë policinë dhe ambulancën. Këta të fundit ndodhen në vendngjarje, për të hedhur dritë mbi motivet e vetëvrasjes.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas