“E dua”/ Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen me Mark Frrokun, publikon foto me ish-deputetin

Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen e saj të dashurisë me Mark Frroku. Ka qenë vetë aktorja e humorit që ka postuar disa foto në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me ish deputetin dhe komenton: ‘E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete… exluzive. Për te gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua … Continue reading “E dua”/ Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen me Mark Frrokun, publikon foto me ish-deputetin