Kronika

E FUNDIT/ Plagoset me armë zjarri një person në Rrëshen
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:29 - 15/12/20 |
mapo.al

Një person është plagosur me armë zjarri këtë pasdite në Rrëshen. I plagosur është transportuar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.A.K., 51 vjeç aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.


Njoftimi
Rreth orës 17:40, në qytet Rrëshen, Mirditë, në rrugë është plagosur me armë zjarri shtetasi A.K., 51 vjeç, banues në fshatin Malaj, Mirditë, i cili është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor.Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Mirditë dhe FNSH-së po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas