Aktualitet

E gjitha photoshop? Ana Kauri nuk heq dorë së transformuari veten


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:33 - 15/06/21 |
mapo.al

Ana Kauri si një pjesë e madhe e konkurrentëve të “PërPuthen” ka prekur menjëherë famën pa bërë ndonjë gjë të madhe.


Kauri gjatë emisionit doli beqare pasi me asnjërin prej djemve njohja nuk i shkoi mirë sa të dilte çift me ta. Ish-konkurrentja që nga hyrja në program ka ndryshar shumë dhe këtu e kemi fjalën për paraqitjen e jashtme.


Ajo i është nënshtruar disa ndërhyrjeve si të hundës, buzëve, dhëmbëve. Pavarësisht ndërhyrjeve Ana përsëri nuk ndihet rehat me veten dhe çdo foto e shoqëron me një “dozë të fortë” photoshopi.Ish-konkurrentja pak më parë ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini në bregdet dhe krahas postimit shkruan: “Plasi photoshoi ktej”.Ana duhet vlerësuar për sinqeritetin dhe guximin për t’i pranuar disa gjëra hapur ndryshe nga një pjesë e madhe e vajzave të estradës që këmbëngulin se kanë bukuri ‘natyrale’.1


Etiketa: ,

Pas