Aktualitet

E grumbulluan tek Barcelona, Rakitiç-Manajt: Hajde vëlla

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:34 - 20/02/20 |
mapo.al

Sulmuesi shqiptar Rey Manaj tashmë është pjesë e klubit të Barcelonës.


Manaj duket se është  mirëpritur nga pjesa tjetër e klubit. Për grumbullimin e tij me skuadrën e parë të Barcelonës ka reaguar dhe mesfushori Ivan Rakitiç nëpërmjet një postimi në Twitter, ku i uron mirëseardhjen talentit shqiptar.


Hajde vëlla” shkruan mesfushori përkrah fotos.


Sulmuesi shqiptar la Albaceten në Secunda Divizion për tu transferuar me Barcelonën B një kategori më poshtë. Por duket se fati e ka paraprirë pasi trajneri Quique Setien e grumbulloi me ekipin e parë.Etiketa: , ,

Pas