Aktualitet

E humbi pasi u shoqërua në polici, gazetari Alfred Lela gjen biçikletën (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:02 - 18/05/20 |
mapo.al

Gazetari Alfred Lela ka gjetur biçikletën që e humbi dje pas shoqërimit në polici.


Ka qenë vetë gazetari që përmes një postimi në rrjetet sociale ka shkruar se qytetari që kishte gjetur biçikletë, Agush Karameta, ia ka rikthyer sot.


“Me Agush Karameten, qe me gezoi shume sot jo vetem se me ktheu bicikleten, por me shume se me tregoi se cilet ishin njerezit qe ishin dje ne rruge per te protestura per Teatrin.


Po marr pensionin me tha, kur e telefonava. Kur e takova mesova se edhe agjeronte. Me ftoi ne shtepi dhe folem per ate qe te dy kishim deshmuar dje. Ka njerez te mire ky vend qe quhet Shqiperi! Faleminderit Agush! Faleminderit te gjitheve qe me keni shkruar dje dhe ma keni bere me te lehte dhunen e bravoçunave te Heneral Leshit!”, shkruan ai.


LEXO EDHE: 

‘Bravoçunat’ të më gjejnë biçikletënEtiketa: , ,

Pas