Humor

E imiton në “Portokalli”, Rezart Veleshnja flet për Berishën: Një person me energji pozitive

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:08 - 06/07/18 |
mapo.al

E kanë imituar edhe aktorë të tjerë ish-kryeministrin Sali Berisha. Por Rezart Veleshnja e sheh ndryshe.


Ai pretendon se e ka studiuar natyrën e Berishës dhe e përshkruan si një burrë të qetë, jo atë të mitingjeve.


Përtej politikës, përballja nga afër me të i ka dhënë përshtypjen e një personi me energji pozitive, ndryshe nga dikush që…


Në video është shkëputur një fragment nga emisioni “Dikush” në Youtube të “GSH.AL” ku Veleshnja tregon si e njeh ish-kryeministrin.Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas