KMR

E kap mat burrin, kinezja i nxjerr inatin te makina


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:36 - 19/07/18 |
mapo.al

Një grua e zuri mat burrin me një tjetër brenda makinës së tij. Kjo bëri që ajo të humbte durimin dhe pa u menduar dy herë kërceu mbi automjetin e tij dhe filloi t’ia shkatërrojë me një mjet të fortë.


Ngjarja është filmuar nga kalimtarët e rastit në qytetin kinez Nanjing, që mbetën të shokuar kur panë gruan duke shkatërruar veturën e tipit Audi.


Por interesante është se si burri i saj nuk ndalej dhe vazhdonte të lëvizte me makinë, edhe pse gruaja e tij po qëndronte mbi kapakun e motorit me një mjet të fortë në dorë.

Megjithatë, në një moment ajo arrin të ndalet dhe të futet brenda makinës për ta fyer të dashurën e tij, e cila gjithashtu humbi durimin dhe filloi t’ia kthente me të njëjtën monedhë.Pas këtij “spektakli”, policia ka shoqëruar që të tre në rajon ku pas marrjes në pyetje janë liruar.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas