Aktualitet

“E ke radhën ti”/ Pas Feros, hacker-at kërcënojnë Ermal Mamaqin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:37 - 04/05/20 |
mapo.al

Llogaria në Instagram e reperit Fero prej tre ditësh është vjedhur. Ai ka marrë kërcënime të ndryshme duke i thënë se do t’i shkatërrojnë karrierën.


Madje, personi në fjalë i ka kërkuar para që t’i rikthejë adresën, ndërsa publikoi një video të Feros që kërkonte llogarinë e tij.


Mirëpo pas Feros, personi misterioz që ka vjedhur adresën ka kërcënuar edhe aktorin dhe producentin Ermal Mamaqi. Kjo për shkak të lajmit në lidhje me Feron që Mamaqi kishte publikuar në faqen e tij në Facebook.


Ende nuk kemi një reagim nga Mamaqi ndërsa Fero vazhdon të përpiqet të rikthejë llogarinë e tij, madje duke pranuar edhe të japë para.


 

 

View this post on Instagram

 

Fero na ka rrejt sna ka qu paret , kena me ja honger ymrin per ket Instagram 😤

A post shared by Kali Gomar Dhe Magar 😂 (@ferofera) on

“Fero na ka rrejt sna ka qu paret , kena me ja honger ymrin per ket Instagram ”- shkruhej krahas videos së reperit.

 

See the source image

See the source image

LEXO EDHE: 

Feros i vjedhin Instagramin, hackeri e kërcënon se do t’i shkatërrojë karrierën

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas