Aktualitet

E konfirmon Edi Rama: Ardi Veliu dha dorëheqjen, e falenderoj nga zemra


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:13 - 05/10/21 |
mapo.al

Jep dorëheqjen drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.


Kryeministri Edi Rama ka publikuar letrën e dorëheqjes teksa ka dhe një falënderim për të.


“Me konsideratën më të lartë për ndershmërinë, profesionalizmin dhe përkushtimin e posaçëm të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, dhe me bindjen se ai ka akoma shumë për t’i dhënë shtetit në detyra të tjera, e falenderoj nga zemra për kontributin e vyer”, shkruan Rama.


 1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas