Aktualitet

E krahasojnë me Xhenifer Lopezin, zbulohet e dashura shqiptare e Xherdan Shaqirit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:14 - 05/04/20 |
mapo.al

Një lajm tepër interesant është duke qarkulluar në mediat kosovare, bëhet fjalë për futbollistin e Liverpulit, Xherdan Shaqiri. Sipas “prive.al”, 28-vjeçari nga Gjilani, është në një lidhje me këngëtaren kosovare, Dhurata Ahmetaj, e cila është krahasuar me Xhenifer Lopezin, për sa i përket pamjes së saj.


Shkak për aludimet në lidhje me një marrëdhënie të fshehtë mes futbollistit dhe këngëtares, janë bërë udhetimet e shpeshta që kjo e fundit bën drejt Anglisë. Referuar të njëjtit burim, raportohet se Dhurata bën udhëtime të shpeshta për të takuar Xherdanin.


Gjithsesi dyshja nuk ka publikuar ende foto në prani të njëri-tjetrit.


ImageImageImageImageEtiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas