Aktualitet

Indi- E kujtuan të vdekur dhe do e digjnin, gruaja zgjohet në sekondat e fundit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:13 - 18/05/21 |
mapo.al

Një 76-vjeçare në Indi u zgjua e tmerruar teksa familjarët e kishin bërë gati për ta djegur duke menduar se ndërroi jetë nga koronavirusi.


Shakuntala Gaikwad rezultoi pozitive me koronavirus dhe familjarët e dërguan në spital në qytetin Baramati.
Ai ishte plotë dhe ndërkohë që prisnin të lirohej ndonjë vend, gruaja humb vetëdijen duke bërë që familjarët të besojnë se ndërroi jetë.

Ata përgatitën procedurat për t’i dhënë lamtumirën e fundit përmes djegies, por për fat të mirë e moshuara reagoi në kohë.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas