ShowBizz

E mbani mend Tomkën? Po si duket ai sot…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:12 - 28/10/18 |
mapo.al

‘Tomka dhe shokët’ e tij ka qënë një film shumë i dashur  për fëmijët e viteve ’77.


Një tjetër sukses i regjisores së madhe Xhenfizo Keko, por që nxori në pah dhe aftësinë e një aktori të vogël Enea Zhegu (Tomka).


I ftuar në emisionin “Top Show”, Enea Zhegu tregoi se, ishte tërheq nga bota e aktrimit dhe ka jetuar jetën e tij jashtë Shqipërisë.


Image


 Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas