Aktualitet

Shqiptarja plagos me thikë dy vajza greke, sherr për të dashurin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:14 - 20/06/21 |
mapo.al

Një sherr i rrallë mes 7 vajzash të mitura ka ndodhur në qendër të Athinës.


Vajzat kishin një takim dhe më pas debatuan për të dashurit ku sherri ka degraduar në përdorimin e thikave.


Mes vajzave ka qenë dhe një 15-vjeçare shqiptare e cila ka plagosur dy të mitura me thikë dhe është arrestuar nga Policia.Një prej të plagosurave është në gjendje të rëndë dhe u dërgua në kirurgji për operacion.
1
Etiketa: , , , , ,

Pas