ShowBizz

E mohuan ribashkimin, Belen dhe Stefano kapen mat (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:12 - 03/04/19 |
mapo.al

E teksa e kanë mohuar vazhdimisht ribashkimin e tyre, Belen Rodriguez dhe Stefan De Martino janë kapur së fundmi mat nga paparacët e revistës “Chi” në Napoli. Ata janë parë fillimisht në dritaren e hotelit ku po pushonin dhe më pas në një  restorant të zonës, duke u puthur në mënyrë pasionante.


Belen dhe Stefan duket se nuk kanë mundur ta harrojnë dot njëri-tjetrin, pavarësisht faktit se pas ndarjes së tyre kanë patur në krah një sërë partnerësh. Modelja argjentinase dhe balerini italian janë prindër të një djali të vogël, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Santiago.


<
>
640-0-5ca475ccdfdff-640x708 640-0-5ca475cc3351d-640x830
Etiketa: , ,

Pas